ODGRZEWANY KOTLET

Przegląd i opinie o miescach relaksu w Krasnymstawie i okolicach

Moderator: Ateison

szczekarzew
Kontaktowanie:

ODGRZEWANY KOTLET

Postautor: szczekarzew » ndz lis 08, 2009 10:16 am

Choć nie lubię tego robić muszę poruszyć ten temat, ostatnio miałem przyjemność konsumować posiłek w restauracji Staromiejskiej, kotlet schabowy okazał się być jakby surowy w środku, zatem informacje tę przekazałem obsłudze "zgodnie z oczekiwaniami" otrzymałem dosmażony swój kotlet zatem potwierdza się fakt, iż jet to knajpa nie restauracja na miarę naszego miasteczka, dodatkowo w trakcie obiadu usłyszałem kolejna historię jak to klientka owej knajpy dostała piwo kuflu który miał ślady szminki na brzegu szklanki, po interwencji konsumentki, pani kelnerka przyniosła świeży kufel i przelała doń zawartość kufla poprzedniego. Koszmar koszmar koszmar.

Pianie Piotrze i Zbigniewie mam nadzieję, że wyżej opisane praktyki nie są stosowane z Państwa aprobatą, i że po przeczytanie tego postu przeprowadzicie szkolenie swojej kadry.

PanLadny
Kontaktowanie:

Re: ODGRZEWANY KOTLET

Postautor: PanLadny » ndz mar 14, 2010 7:13 pm

raczej tego nie zrobią... liczy się kasa kasa kasa!

seli
Kontaktowanie:

Postautor: seli » pt lis 12, 2010 5:51 pm

zgadzam sie w staromiejskiej najgorsze jedzenie jakie mozna sobie wyobrazic kiedys zamowilam tam pizze i dostalam sucharka jakis zart w ogole nigdy wiecej tam nie pojde

Feniks37
Kontaktowanie:

Postautor: Feniks37 » pn mar 31, 2014 3:03 pm

gelerowej im trzeba:)

Wróć do „PUBY - RESTAURACJE”