Strona 1 z 1

NET SYSTEM

: wt lis 04, 2008 8:54 pm
autor: NET ART
NET SYSTEM LIPA TOTALNA :x walczyłem z człowiekiem około dwuch miesięcy. Po okresie około 1 miesiąca żałowałem, że zrezygnowałem z neostray (drut to drut!!!). Zero reakcji na awarię, zero zainteresowania. Na szczęście udało mi się od dziadostwa uwolnić.

Re: NET SYSTEM

: wt lis 11, 2008 9:38 am
autor: art
Tak czasami bywa że net chodzi jak chce.Ja obecnie korzystam z lokalnego operatora i jestem zadowolony :) oczywiście są chwilowe zaniki ale to wszystko fala radiowa i ja to wiem że takie zjawiska występują a co do kontaktu z operatorem niema problemu.Choć słyszałem że niektórzy operatorzy po godzinach swojej pracy nie odbierają telefonów od swoich abonentów.No cóż to jest ich sprawa i świadczy to o nich.

Re: NET SYSTEM

: wt lis 11, 2008 6:35 pm
autor: NAT
Kolego powiedz u którego ISP jesteś bo też miałem w NET SERWISIE i potwierdzam pasza straszna, dobrze zrobili że się zawinęli nawet sprzętu nie zabrali tak więc łatwo przeskoczę do innego ISP

Z góry dzięki

Re: NET SYSTEM

: wt lis 11, 2008 10:37 pm
autor: art
Kolego obecnie korzystam z firmy AkashaNet która właśnie kupiła firmę NetSerwis !!! :) Jestem bardzo zadowolony z ich łącza jak coś się dzieje szybko reagują na jakieś problemy z siecią (duży plus ).Tak więc polecam tego operatora :)

Re: NET SYSTEM

: czw gru 04, 2008 9:37 am
autor: matafix6
Net Serwis ach..... cóż to było za ścierwo!!! Dwa lata z nimi walczyłem choć przez okres roku nie było kłopotu ale jak zaczynało im się pier.. to trwało to miesiącami. Mój nr tel już znali doskonale jak dzwoniłem ze swojego tel to nie odbierali ale wystarczyło że za 10min zadzwoniłem z innego nr tel i problemu nie było od razu zgłaszał się pan XY na co ja mu że to trochę nie ładnie tak nie odbierać , a on że to nie jego wina nie miał czasu i że zaraz będzie internet....... Ogółem firma straszna a raczej pierwszy właściciel(zarozumialec) bo potem przekazał ją swemu ojcu któremu zależało ale biedny dla niego max to była obsługa kalkulatora.

Głównym minusem tej firmy była lokalizacja. Jak to się jeszcze kręciło w Krasnymstawie było jako tako ale po przenosinach do Zamościa był już horror.

Re: NET SYSTEM

: wt sty 13, 2009 10:52 pm
autor: Gość
przepraszam nie rozumie dlaczego ten temat jest pod Netsystem co to ma jedono do siebie, bylem wlascicielem Net-System w Krasnymstawie i lepiej nie chce sluchac tych bzdur.

Re: NET SYSTEM

: sob lut 21, 2009 4:05 pm
autor: belzebub
byłeś złym dostawcą internetu będziesz się smażył w piekle- teraz rozumiesz? :twisted: