Imprezy KULTURA'

Witam tutaj proszę wpisywać propozycje nowych tematów.

Moderator: Ateison

Bejbe
Kontaktowanie:

Imprezy KULTURA'

Postautor: Bejbe » pn cze 08, 2009 6:07 pm

Jesteśmy przynajmniej wg mnie zacofani kulturalnie, co z tego ze od czasu do czasu w muzeum otworzą jakąś wystawę... ...zazwyczaj interesują się nimi sympatycy lub uczniowie szkół którzy wolą iść do muzeum niż na lekcje, a imprezy organizowane przez KDK żenada ileż razy można oglądać i słuchać regionalnych zespołów, rozumiem że warto się szczycić tym, iż takie posiadamy, ale żeby traktować to jako WIELKĄ ATRAKCJĘ i GWIAZDY DNIA to jest przesada, kolejna sprawa to Dom Kultury mało robi, a jeśli już coś robi to BEZNADZIEJNE! tak użyłam mocnego słowa, prosty przykład! Koncert HURTu zespołu punkrockowego gdzie? w sali widowiskowej!!! Nie wiem czy pracownicy KDK wiedzieli że to tego typu zespół czy pomyśleli, że to jacyś HURTOWI sprzedawcy reklamujący coś... Należy się za to duża krytyka.
Tegoroczne Dni Krasnegostawu? Były całkowitą porażką, zero atrakcji, całkowita klapa, dobrze że chociaż piwo było to ludzie mogli zapomnieć o beznadziejności która działa się w parku, pomijając fakt występów dzieci i młodzieży (powtarzanych rokrocznie i z imprezy do imprezy na każdą możliwą okazję od 1 maja chmielaki, dni k-stawu i wiele innych) które były miłe do oglądania i słuchania.
Chmielaki?
Czemu to mieszkańcy nie mogą zadecydować o tym kto będzie grał? (pomijając sondę z DODĄ) Siedzi sobie jakiś człowiek za komputerem w Urzędzie Miasta i dostaje zlecenie na wykonanie programu Chmielaków, niekiedy nie mając pojęcia o muzyce, nie lepiej jest zorientować się w cenach występów co jest bardzo proste wystarczy wysłać e-mail (nawet do wielu artystów, wystarczy tylko pozmieniać nazwy zespołów) do zespołów zaproponowanych przez mieszkańców, i nie mam na myśli przeprowadzania referendum, zapytać 100 czy 200 osób kogo by chcieli usłyszeć? Pytanie kto za to zapłaci? Znane jest pojęcie WOLONTARIUSZ? Od 5 do 10 osób w różnych kategoriach wiekowych, które w różnych miejscach i porach zadałyby takie pytanie przypadkowym ludziom nie trzeba biegać po mieście cały dzień, wystarczy wyjść od czasu do czasu i zaczepić kilku ludzi... (bo jak wyjdą tylko w niedzielę to spotkają osoby wychodzące z kościoła i na Chmielakach zobaczymy RYDZYKA I ARKĘ NOEGO).
K-staw ma możliwości ale z nich nie korzystamy, władze idą na łatwiznę!
Działalność FREEDOMu? Coś o nich słyszałam nie wiem dokładnie czym się zajmują, dlaczego? bo jest za mało i za cicho o nich! Skoro młodzi ludzi sami się organizują czemu by ich nie dofinansować, czemu by tego nie nagłośnić w lokalnej gazecie czy nawet ogłoszeniami na słupach? A moze by tak udostępnić im za darmo miejsce np w KDK... ....nie? a czemu bo trzeba płącić za wynajem sali w KDK więc jeśli ktoś nie zapłaci to niech stoi pusta a młodzież zamiast zająć sie fotografią czy klimatycznymi spotkaniami niech sie szlaja po ulicach...
GRATULACJE!ZA ORGANIZACJĘ!

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Imprezy KULTURA'

Postautor: KUNG FU PANDA » wt cze 09, 2009 9:10 pm

wg mnie nie jesteśmy pod względem kulturalnym ani do tyłu ani do przodu w stosunku do bliźniaczych miasteczek. Bejbe jeżeli brakuje CI "fonobłysków" w naszym miasteczku do dzieła popatrzymy co zdziałasz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bejbe
Kontaktowanie:

Postautor: Bejbe » wt cze 09, 2009 10:54 pm

No tak, świetne myślenie skoro inni są na średnim poziomie to po co się wychylać?
Zostawmy tak jak jest i trwajmy w błogiej monotonii...
Ja tu już nie mieszkam, ale miło byłoby wrócić do rodzinnego miasteczka raz na jakiś czas i widzieć, ze coś się dzieje...
Czas to nie droga szybkiego ruchu, czas to miejsce zaparkowane pod słońcem

victorek
Kontaktowanie:

Postautor: victorek » czw lut 25, 2010 9:29 pm

Już tylko chmielaki zostały. Ale jeżeli dalej będą na PKS-ie to myślę, że nawet i ta nasza jedyna impreza upadnie.
Mam nadzieję, że ten okres leżakowania nowego rynku się już kończy w tym roku i chmielaki 2010 będą tradycyjnie dookoła rynku.
Pokażmy w wyborach samorządowych 2010 czerwoną kartkę obecnej władzy.
Kończ waść, wstydu oszczędź panie Szpak !

Wróć do „PROPOZYCJE NOWYCH TEMATÓW - FORUM KRASNYSTAW”