Praca zdalna

Lokalne oferty pracy

Moderator: Ateison

Robert
Kontaktowanie:

Praca zdalna

Postautor: Robert » pn mar 21, 2011 3:19 pm

Witam serdecznie wszystkich

Mam do zaoferowania świetną pracę. Praca jest przeznaczona zarówno dla tych co mieszkają w Polsce jak i również po za nią. Dlaczego ?? Ponieważ praca jest przez internet. Praca jest całkowicie legalna. Zarobki są bardzo wysokie. Dodatkowo są przewidziane dla pracowników dodatkowe nagrody, które na pewno zmotywują do działania :)

PS.
Dla jasności praca jest całkowicie legalna i nie chodzi o żaden "cudowny sposób na szybką kasę", nie mam zamiaru klikać w reklamy. Jestem poważnym człowiekiem oferującym Ci udział w poważnym
przedsięwzięciu BIZNESOWYM.

Kontakt ze mną:

e-mail: kozlowski.bob@gmail.com

Z poważaniem
Robert Kozłowski

afrodytka
Kontaktowanie:

Re: Praca zdalna

Postautor: afrodytka » wt lip 31, 2012 10:10 am

Znalazłam inny typ zarobku, można pomyśleć jeszcze o jakimś tanim sklepie internetowym, teraz są takie techniki, że praktycznie nie trzeba mieć swoich nakładów finansowych, które same zapełniają sie produktami, dopiero wtedy możemy liczyć na sprzedaż i zarobek, a znalazłem taką fajną sprawę,
czy to dobra opcja? ale chyba trzeba do tego prowadzić działalnosc
podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową meblenet.pl w zakładce na dole 'integracja sklepu z hurtownią'.
Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet, tylko nie wiem czy mam odwagę

Wróć do „DAM PRACĘ”