Studia za granicą?

Wszyscy o wszystkim i o niczym

Moderator: Ateison

milena
Kontaktowanie:

Studia za granicą?

Postautor: milena » pn maja 16, 2016 5:27 pm

Witam wszystkich. Wiem, że na forum są studenci dlatego postanowiłam założyć wątek odnośnie wyjazdu. Odkąd znajomy mi opowiedział o takiej "opcji" kusi mnie taka oferta wyjazdu połączona z nauką języka --> http://www.ef.pl/pg/studia-za-granica/australia/ Australię zawsze chciałam poznać, mam tam dobrą znajomą więc byłoby pewnie łatwiej się zaaklimatyzować, tak przynajmniej mi się wydaje. Z drugiej taki wyjazd to wyzwanie, nie tylko logistyczne, ale przede wszystkim organizacyjne - tak sobie przynajmniej myślę, bo jak już wyżej wspomniałam nie mam żadnego punktu odniesienia, ani znajomych którzy wyjeżdżali na studia za granicę, ani innych możliwości by skonfrontować swoje wyobrażenia z tym "jak jest". Dlatego właśnie liczę na Wasze wypowiedzi, z góry za nie dziękuję.

mati88
Kontaktowanie:

Re: Studia za granicą?

Postautor: mati88 » wt sie 02, 2016 11:23 pm

Powiem szczerze, że studia za granicą, to naprawdę świetne rozwiązanie. Jeśli ktoś zna język i ma odpowiednie fundusze, to nie ma się nad czym zastanawiać. Spróbuj ich zapytać również o ofertę. Zajmują się bowiem pomocą w procesie rekrutacyjnym na zagraniczne uczelnie.

Dzeoszerka
Kontaktowanie:

Re: Studia za granicą?

Postautor: Dzeoszerka » śr lis 16, 2016 1:14 pm

Jeśli tylko kogoś stać to jak najbardziej polecam. Duża część moich znajomych wyjechała hen daleko by studiować gdzieś indziej niż w naszym kraju i widzę, że nie żałują tej decyzji :)

Wróć do „BARDZO LUŹNE TEMATY”