Bluzy termiczne.

Wszyscy o wszystkim i o niczym

Moderator: Ateison

milka
Kontaktowanie:

Bluzy termiczne.

Postautor: milka » pn mar 05, 2012 1:08 pm

Szukamy z żoną bluz, odzieży termicznej do biegania, ostatnio jesteśmy tym zafascynowani i chcemy się obkupić, znacie jakieś sklepy, promocje? Pozdrawiamy.

binke
Kontaktowanie:

Re: Bluzy termiczne.

Postautor: binke » wt mar 27, 2012 3:24 pm

Witam, no ja od 3 miesięcy biegam w bluzie Nike CW Pro, termiczniej i jest świetna, udało mi się zaoszczędzić pare złoty kupując w sklepie Sarafis, także zajrzyj i sam oceń, pozdrawiam.

powabna
Kontaktowanie:

Postautor: powabna » ndz maja 08, 2016 6:14 pm

Ja kupiłam w Decathlonie. Nawet nie były drogie. Kupiłam tez do tego dresy i buty. Jak chcesz mieć kolorowe ubrania do biegania z nadrukami to widziałam dobrej jakości odzież termiczną w sklepie internetowym [http://www.bron.pl] . Mają tam koszulki z motywami patriotycznymi, historycznymi, z bardzo ciekawą grafiką i co najważniejsze dobre jakościowo. Ja mam od nich koszulkę Wojtek, poświęconą niedźwiadkowi z armii Andersa, który pomagał żołnierzom w transporcie pocisków podczas bitwy o Monte Cassino
Obrazek

kasiaania
Kontaktowanie:

Postautor: kasiaania » ndz maja 29, 2016 6:05 pm

Takie rzeczy to najlepiej w jakimś outlecie kupować. Sportową odzież zwykle tam kupuję, ewentualnie przez jakiś sklep internetowy. Jest znacznie taniej, a jakość bardzo dobra. Trzeba tylko wcześniej poczytać trochę opinii, z której firmy sobie wybrać na przykład bluzę.

Wróć do „BARDZO LUŹNE TEMATY”