Skuteczna dieta - jaka?

Wszyscy o wszystkim i o niczym

Moderator: Ateison

nielot
Kontaktowanie:

Re: Skuteczna dieta - jaka?

Postautor: nielot » pt wrz 11, 2015 10:02 am

Dieta MŻ :).

ardilla

Postautor: ardilla » pn paź 19, 2015 7:44 pm

Skuteczna dieta opiera się na właściwych zasadach żywienia. Odstawić trzeba cukier (jedynie miód i ksylitol), sól białą (tylko morska albo himalajska), żywność puszkową, proszkową i przetworzoną. Można jeść dużo, ale z głową.

powabna
Kontaktowanie:

Postautor: powabna » sob lis 07, 2015 9:01 pm

żadna dieta Ci za wiele nie da jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych - to jest klucz i podstawa wszystkiego. Oczywiście, że to nie jest takie proste i nie kazdy chudnie tak szybko jakby sie chciało, ale przy odrobinie uporu, motywacji i chęci wszystko jest możliwe. Ja chudnę bardzo powoli, bo mam problemy zdrowotne - zaczęłam się wspomagać tym- http://www.bcaa.pl/olimp/thermo-speed-extreme-mega-caps-120kaps-promocja.html i jestem pełna dobrych myśli. Już widze oczyma wyobraźni jak wbijam się w spodnie dwa rozmiary mniejsze - to bardzo mnie motywuje do dalszej walki. Żadna dieta mi jeszcze nigdy nie pomogla więc nic konkretnego nie polecę.

marabutka
Kontaktowanie:

Postautor: marabutka » czw cze 09, 2016 8:27 am

Skuteczna dieta? Mniej Żreć i ruszać się - nie ma skuteczniejszej. Wspomagaj się naturalnymi składnikami, jak olej z wiesiołka w kapsułkach (zielone opakowanie z napisem Gal), zielone i czerwone herbaty etc.

Dzeoszerka
Kontaktowanie:

Postautor: Dzeoszerka » śr lis 16, 2016 1:16 pm

Na pewno więcej ruchu - moim zdaniem to najważniejsze. Dobrze jest się też pozbyć napojów gazowanych :)

Wróć do „BARDZO LUŹNE TEMATY”