Piekarnia dla psa i kota - internet

Wszyscy o wszystkim i o niczym

Moderator: Ateison

paulina_20000
Kontaktowanie:

Piekarnia dla psa i kota - internet

Postautor: paulina_20000 » ndz lis 09, 2014 10:18 pm

Czy kupujecie w Ardello Pesillo? Jest tam ekologiczna karma dla psów i kotów, rękodzieło i ubranka, akcesoria, zabawki, obrazy - mini - galeria malarki Ewy Sumińskiej - (mnie podobało się kilka). Zamówiłam przez internet ciastka dla mojego psa - po pierwsze, bo szukałam ekologicznej karmy i po drugie cena jest przystępna. Mój pies zjadł wszystkie ciastka, bardzo mu smakowały. :) Ja też jestem zadowolona - cieszę się, że zrobiłam dobre zakupy. Mam pytanie - czy też kupujecie w tej piekarni? Co jeszcze warto tam kupić?

artystka
Kontaktowanie:

Re: Piekarnia dla psa i kota - internet

Postautor: artystka » wt mar 17, 2015 4:52 pm

Ekologiczne ciastka dla psa - to nie lepiej upiec samemu:)? Nie znam tej piekarni, ale znam internetowy sklep zoologiczny http://www.e-pazur.com/. Jest tam dobra karma do kupienia w świetnych cenach. Dostępne marki: Josera, Acena, Royal CAnin, Purina i wiele innych.

milena
Kontaktowanie:

Postautor: milena » śr maja 13, 2015 6:59 pm

Jeśli chodzi o pielęgnację i akcesoria to najczęściej zaglądam na morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-ozdoby-i-akcesoria/0/ - można trafić na fajne i co ważniejsze - nieraz nie do spotkania w normalnych sklepach zoologicznych akcesoria. Zresztą najpierw zainteresowałam się tylko ogłoszeniami z gryzoniami, później dopiero zaczęłam się przyglądać akcesoriom dla psów i i tak już zostało. Teraz wracam na ten portal regularnie. Myślę, że jak moja sunia będzie miała szczeniaki to tez je tam wystawię.

pysia24
Kontaktowanie:

Postautor: pysia24 » wt cze 02, 2015 9:33 am

Witam. Ja mam psa chorego po operacji i cukrzycy. Potrzebuje karmy dietetycznej. Co myślicie o tym sklepie: http://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html.

Wróć do „BARDZO LUŹNE TEMATY”