Poszukiwany nocleg

Moderator: Ateison

matheaus
Kontaktowanie:

Poszukiwany nocleg

Postautor: matheaus » pn lis 12, 2012 8:28 pm

Witam, PILNIE poszukuję taniego noclegu w Krasnymstawie gdzieś blisko centrum, z wtorku na środę 13-14 XI i 27-28- XI! Bardzo proszę o pomoc. Od niedawna pracuję w Krasnymstawie, i w drodze wyjątku potrzebuję noclegu. tylko w tym miesiącu i chciałbym uniknąć opłacenia hotelu w wysokości 70 zł za dobę z powodu jednego dnia.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Re: Poszukiwany nocleg

Postautor: Ateison » czw lis 15, 2012 9:31 pm

Masz problem.Miasteczko jest niewielkie i brak w nim akademików i hosteli.Ale możesz sie zapytać w internacie przy Liceum W.Jagiełły na ulicy Piłsudksiego(obok basenu).
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

ABW
Kontaktowanie:

Postautor: ABW » śr sty 02, 2013 5:56 pm

Ciekawy jestem czy się koledze udało, tak na marginesie pewnie łatwiej znaleźć tani nocleg w Warszawie niż w Krasnymstawie. :lol: . Czy internaty oferują "jednonocki" ???

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » ndz sty 06, 2013 5:16 pm

Wątpie czy w Warszawie znajdziesz tani nocleg.Tak kawalerka na wynajem powiedzmy na Bielanach 7 piętro,ok 25 m2,wąski korytarz i 1 winada !! kosztuje 1000 zł/mc.No chyba,że noclegownia.Ale wątpie by ktos zaryzykował.Wracając do tematu,to zapytać zawsze można przecież nic nie szkodzi.Akademik to dobra sprawa,tani i co najważniejsze sąsiedzi są bardzo mili.Pomocni i co najważniejsze uczciwi.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » pn sty 07, 2013 10:48 pm

We Warszawie już za 40 zł da się przenocować, ostatnio zdarzyło mi się przenocować w bardzo fajnym hoteliku w Łodzi za 40 zł i co ciekawe na Piotrkowskiej :). Lokalizacja I Liga, śniadanie + WIFI w cenie, co prawda pokój 3 osobowy ale czyściutki i przyjemny. Czy w Krasnymstawie znajdziesz coś takiego ???

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » wt sty 08, 2013 4:56 pm

Tutej to nic mi o tym nie wiadomo.Ale prosze mi wysłac na PW dane do tego hoteliku w Łodzi.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » śr sty 09, 2013 11:01 pm

Proszę bardzo http://www.hotelikrelax.pl/ cena się troszeczkę zmieniła albo mi się coś pomyliło ale każdym bądź razie 50 dyszek za takie warunki warto dać Gorąco polecam. A najważniejsze, że spacerkiem centrum Piotrkowskiej 5-10 minut się idzie z wielką przyjemnością a i clubing wieczorową pora przyjemny bo nie martwisz się jak do hotelu wrócić. ;)

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » czw sty 10, 2013 12:50 pm

Dziekuję.
Chętnie skorzystam właśnie z Pańskiej oferty.bo miasto jest mi znane tylko przejazdem.A na wakacje to własnie UĆ będzie miejscem docelowym.

Wróć do „CZYTAJ, PYTAJ I POMAGAJ”