FORUMOWE PRAWYBORY

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

FORUMOWE PRAWYBORY

Postautor: admin » śr mar 17, 2010 9:36 pm

Witam serdecznie zamierzam wyręczyć OBOP w badaniu rynku Krasnostawskiego, myślę kolejnej ankiecie zamieszczonej na tym forum dotyczącą poparcia dla kandydatów w wyborach samorządowych, które odbędą się w tym roku. Proszę o podawanie ewentualnych nazwiska do zamieszczenia w ankiecie. Ankietę planuję uruchomić w dniu 01 maja zatem do tego dnia proszę o zgłoszenia.

Pozdrawiam Admin

P.S. podziękowania dla Ateisona za zaangażowanie w forum.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: FORUMOWE PRAWYBORY

Postautor: KUNG FU PANDA » pn mar 22, 2010 2:08 pm

OK ZACZNĘ OD PEWNIAKÓW tj. tych których na pewno spotkamy na plakatach jesienią:
1. SZPAK
2. KMICIC
3. JAKUBIEC

To było łatwe :D :D :D :D

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » śr mar 31, 2010 11:48 am

Przy pełnym szacunku dla wszystkich kandydatów, tych urzędujących i aplikujących, każdy z nas ma prawo do własnego głosu.
Może, z racji, że pracuję dla gazety, nie powinienem pisać, ale z drugiej strony to forum jest po to, by mówić co się myśli. A przecież jestem przede wszystkim mieszkańcem tego miasta i jego dobro w tym temacie jest dla mnie kwestią najważniejszą.
Uważam, że nowym burmistrzem miasta Krasnystaw powinien zostać człowiek otwarty, znający realia życia w mieście, mający dobry kontakt z organizacjami pozarządowymi. powinien być to człowiek, który słucha innych ludzi. Ja widzę obecnie tylko jednego kandydata, ale jestem przekonany, że jeśli on zostanie burmistrzem nasze miasto rozkwitnie. Ten człowiek to Marcin Wilkołazki. Zachęcam każdego do głosowania na niego. Głosując zawsze ryzykujemy, że spudłujemy. Z Marcinem to ryzyko jest minimalne, żeby nie powiedzieć, że żadne. pozdrawiam

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » czw kwie 01, 2010 5:28 pm

rzeczywiście Wilkołazki zdaje się jest jedynym odważnym aby wziąć udział w dyskusjach forum choć ostatnio coś go mało. :D

Gollum
Kontaktowanie:

Postautor: Gollum » wt kwie 06, 2010 11:29 am

Przy całym szacunku dla Marcina Wilkołazkiego, nie ma on najmniejszych szans na burmistrzowanie.
Dla przeciętnego obywatela jest co prawda bardzo aktywnym radnym, ale przeciętny obywatel, podobnie jak Hans Johst, gdy słyszy słowo kultura, to odbezpiecza rewolwer.
Wygra z nim prawie każdy kontrkandydat. Wystarczy, że będzie głosił, że jak Wilkołazki zostanie burmistrzem, to możecie zapomnieć o równych drogach i takowych chodnikach, bo wszystkie miejskie pieniądze pójdą na Kadek. Co zresztą nie będzie zbyt odległe od rzeczywistości.
Moim zdaniem w mieście żadnych zmian nie będzie. Burmistrzem pozostanie Jakubiec, zastępcą Turzyniecki. Wójtami pozostaną też Korczyński, Babiarz, Chruściel, Rybak, Proskura, Zdunek, Chorągiewicz.
Co innego w powiecie. Szpak może zachować stołek, bo PSL jest zbyt mocne, ale co do Kmicica to już nie jest takie pewne.
Wesoło będzie w Żółkiewce, gdzie pożre się prawdopodobnie trójka wójtów, Grabek, Lis i prawdopodobnie Cichosz młodszy. Nie sądzę, by spokojnie było w Gorzkowie. Cichosz starszy też będzie miał pierepałki z jakimiś kandydatami.

Gollum
Kontaktowanie:

Postautor: Gollum » wt kwie 06, 2010 12:42 pm

ooo - przepraszam, ja jestem nowa sitwa :mrgreen:

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » pt kwie 09, 2010 12:10 am

Tak czy siak wilkołaz parcie na urząd ma i koniec popatrzcie kto lansuje się w necie, po wpisaniu w googlach frazy "radny krasnegostawu" na czołówkę wbija się właśnie wilkołaz. Lansuje się chłop powoli jak się patrzy na burmistrza, naszego miasteczka i na pewno wystartuje w tegorocznych wyborach, zastanawiam się jednak czy go Jakubiec tudzież inne dinusie naszego miasteczka nie wyeliminują z gry nim się chłopisko rozwinąć zdąży.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pt kwie 09, 2010 10:41 am

Musi się chłopak lansować i ja akurat w tym nic złego nie widzę. Z bardzo prostego względu- poznałem go, wiem, że można mu ufać, jest zupełnie inny od obecnego burmistrza i ma zdecydowanie inny sposób patrzenia na stanowisko burmistrza. Gollum powiedział, że nie będzie dróg, a teraz to są niby? Teraz nie ma ani dróg, ani kultury, jak będzie Marcin kultura odżyje na 100%, postawi na turystykę z ekologią i rozwój miasta i założę się, że z nim szybciej zobaczymy dobre drogi. Nie jest prawdą, że nie ma szans, tak się składa, że Marcina znają w wielu środowiskach, różne pokolenia mieszkańców miasta, nie spotkałem się z jakimkolwiek złym słowem na jego temat. Sądzę, że ma ogromne szanse na zostanie burmistrzem, myślę nawet, że największe, większe nawet od Jakubca.

Gollum
Kontaktowanie:

Postautor: Gollum » pt kwie 09, 2010 2:50 pm

Ja nie twierdzę, że teraz drogi są. Ale w ten sposób można Wilkołazkiego uziemić. Jakubiec jest za dobrym graczem, by pozwolić się łatwo wykolegować z burmistrzowania. Zresztą znam kilku wójtów, co wybrali wybory, choć w pierwszej turze wcale nie zebrali najwięcej głosów. Podobnie i Jakubiec, gdyby miała być druga tura, będzie wiedział co robić, by wygrać

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pt kwie 09, 2010 6:13 pm

Nie no w wyborach musi być pełna jawność, wiem, że w ostatnich były jakieś zgrzyty z tym związane, co zostało ponoć uciszone i wsunięte pod dywan. Nie znaczy to, że ludzie ciągle są ślepi i nie widzą tego co się wokół nich dzieje. Babcie będą głosowały na tych co ich ambona wskaże, ale tym razem będą pamiętać, że mało która z nich ma wnuki przy sobie bo rozjechały się po świecie szukając perspektyw, których Krasnystaw im nie daje. Jeszcze nie daje.

Wróć do „KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - CZYLI PATRZYMY WŁADZY NA RĘCE”