UPADEK

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

UPADEK

Postautor: Ateison » pn lut 22, 2010 9:05 pm

Krasnostawskie forum informacyjne upadło na dno 8-) Patrzcie jaki tutaj ruch.Niewiem juz na który z tych postów odpisac,czy jestem wstanie przemysleć merytorycznie choć w połowie ten natłok listów,prośb,propozycyji.Totalna klapa jak rdza na klapce kanalizacyjnej,zapijaczone,ubogie mentalnie Krasnostawskie społeczeństwo to młode jak i to stare(SIC) reprezentuje ten sam poziom.Ha są nawet wyjątki pozytywizmu :o .Może złaski swojej Pan Admin przekaże mi jakiś stopień administratora bym mógł uporządkowac tą niewielką schede.Próbowałem już przygotować temat nt,tablic wjazdowych do miasta od strony "Lublina,Zamości,Chełma i nawet zrobiłem zdjęcia chcąc je zamieścic z opisem potrzeby ich liftingu,no ale cóż nie ukrywajmy,coś tu nie działa i nieda sie ich przesłać.Pan admin tez niewie co sie stało.Wam użytkownicy proponuje wywiesić białe flagi i ogłosić abdykacje,a niech mi tylko jeden któryś sie odezwie,że coś tam by chciał w mieście lub by nowego też trzeba.No ale popatrzcie na siebie,komu tu budować,czy wy sobie na to zasłużyliście?
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

victorek
Kontaktowanie:

Re: UPADEK

Postautor: victorek » czw lut 25, 2010 9:22 pm

A co z tablicami jest nie tak ?

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » sob lut 27, 2010 4:15 pm

Witaj Panie Ateison właśnie otrzymałeś uprawnienia moderatora gładko Ci idzie pisanie o upadku, czekamy zatem abyś pokazał co potrafisz :D

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » ndz lut 28, 2010 12:06 pm

Obserwując i komentując czasem to forum nie uważam że upadło.Mój temat o Centrum Rozrywki zyskało największą ilość odwiedzin i komentarzy,już powoli także ludzie w mieście mówią o tym Centrum a jak się dowiedzieli? Właśnie z tego forum. Więc uważam że jest to miejsce gdzie nie zawsze trzeba coś komentować, a wystarczy czytać. Być może nie wszyscy mają wene na pisanie postów i wystarczy im tylko czytanie czyjejś wypowiedzi? Osobiście forum oceniam na 5+. Pozdrawiam

Monio
Kontaktowanie:

Postautor: Monio » czw mar 11, 2010 7:58 pm

a czy zawsze trzeba coś pisać/mówić? popatrzcie na świat polityki, tam stanowczo za dużo mówią, bez zastanowienia i pokrycia...

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » pt mar 12, 2010 11:28 am

a czy zawsze trzeba coś pisać/mówić? popatrzcie na świat polityki, tam stanowczo za dużo mówią, bez zastanowienia i pokrycia...

Sygerujesz koleżanko sympatyczna,że mamy nie dyskutwac o problemach?
Jeżeli widza,że forum zamiera a liczba napisanych postów waha +/- 3 w miesiącu,to mogę o tym napisoć i to jest potrzebne.Bo brak decyzyji też jest decyzją.Jest to także swego rodzaju "pobudka" ktura można ludzi motywować do czynu.
A tak na marginesie.jw napisane.Żal

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » śr mar 17, 2010 12:22 pm

Panie Ateison, który tak beztrosko opisujesz stan krasnostawskiego społeczeństwa, pragnę Ci tylko zwrócić uwagę, że jak odbywały się tu bardzo ciekawe, istotne i twórcze dyskusje to Ciebie nawet na tym forum nie było.
Może by tak trochę pokory? Ja też bym chciał, żeby toczyły się tu zażarte dyskusje, których owocami byłyby istotne zmiany w funkcjonowaniu Krasnegostawu. Trzeba się starać, niech Pan ściąga znajomych rodzinę, kogo się da na to forum. Niestety dyskusji z władzą miasta Pan tu nie podejmie, gdyż tylko 1 radny ma odwagę wejść na to forum i powiedzieć kim jest, reszta włącznie z "najwyższym" kitra się w roli "spektatora" i czai z za krzaka co tam gołąbki sobie gwarzą. Przykre, ale prawdziwe.
Jeśli ma Pan ciekawe spostrzeżenia, jakieś istotne sprawy dotyczące grupy ludzi nie bojących się przedstawić z imienia i nazwiska zapraszam, może będę mógł coś w tej kwestii zrobić poruszając temat w prasie. Wystarczy wysłać mi namiar do siebie na prywatną wiadomość. Nie ma co się iskrzyć tylko trzeba mieć obywatelską odwagę mówić co się myśli, nie kryjąc się za nickami. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » śr mar 17, 2010 8:43 pm

Hi mr IlovePoland
Faktem jest iż wcześniej na forum mnie niebyło tzn,że nie byłem zarejestowany ale mogłem być wolnym słuchaczem.Domysły zostawiam Panu...
Chce zaznaczyć także,że zanim powstało owe forum,istaniało juz inne forum Krasnegostawu,takie,którego nazwy nie wymienie(krypto reklama).Poruszajac wątek mojego beztroskiego opisu tutejszej rzeczywistosci,to można powiedziec w skrócie ze są czasem takie sytuacje w których ludzie są dosłownie "chłostani syfem" .Czy jest to beztroskie?
Z drugiej strony jasnym jest,że władze lokalne z nami w dyskuje sie wdawać niebedą,czego Ja osobiscie nawet niechciałbym gdyż od polityki stronie.Niemam tudzież na myśli "podrzucania" Wam pomysłów na siłe,bo to jest kwestia mentalnosci,ale to juz jak dobrze pamietam pisałem o tym w pierwszym poscie.Moim cellem jest pewnego rodzaju impuls.Impuls prawdziwej myśli wolnej,myśli Libertyna.
To miło wiedzieć,że jest tu ułamek kogos kto ma wpływ na jakość naszego życia.Jeśli chciałby Pan poruszyć temat w prasie to jak najbardziej,ale jaki? Tutaj co tutaj sie dzieje? ;) Pijaki i złodzieje.Tutaj Panie Szanowny potrzeba edukacji,walki z drobnym menelstwem.
Z rugiej jednak strony chciałbym przekazać moje skromne wyrazy szacunku dla Pana patriotycznej postawy,i zaangażowania w stanowisko które wykonujesz.Bo jak nazwałeś "najwyższego" sparawującego mandat w Urzedzie Miasta Krasnystaw tego obskurnego już budynku.To wespre Pana starym Polskim przysłowiem,Jakim Pan taki kram(podobno przysłowia są mądrością narodu)
Być może masz silny zmysł estety i poczuwasz sie do estetyzowania syfu i zacofania,w Pana neoliberalizmie!Poczucia martyrologi o władze,której tak naprawde ofiarami jesteśy my! Dużo pytań,mało odpowiedzi,no cuż NOOB TOWN 8-)Skądinąd, naprawdę nie ma nic dziwnego w tym, że polski patriotyzm kojarzy się głównie ze smarkaniem w hustkę na rocznicach powstań narodowych i bredzeniu o miłości do ojczyzny reprezentowanej przez matkę boską.

Monio
Kontaktowanie:

Postautor: Monio » śr mar 17, 2010 9:30 pm

Sygerujesz koleżanko sympatyczna,że mamy nie dyskutwac o problemach?
Jeżeli widza,że forum zamiera a liczba napisanych postów waha +/- 3 w miesiącu,to mogę o tym napisoć i to jest potrzebne.Bo brak decyzyji też jest decyzją.Jest to także swego rodzaju "pobudka" ktura można ludzi motywować do czynu.
A tak na marginesie.jw napisane.Żal

ja chciałbym się jeszcze ustosunkować do przeszłości...
po 1 - nie jestem kobieta;]
po 2 - nie zawsze wszystko co się myśli nadaje się do cytowania/pisania...nie chodzi mi o żadną cenzurę czy o broń Boże zniechęcanie do dyskusji, po to w końcu jest forum, tylko na razie na forum jest za mało ludzi, żeby można było w jakiś sposób uśrednić opinie do mieszkańców, poza tym nie zawsze jest coś wartego do napisania, jak uważam że nie jest to godne uwagi to po prostu zostawiam to dla siebie, czy dobrze czy źle, nie wiem...i w sumie tylko o to mi chodziło;] pozdrawiam!

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pn mar 22, 2010 11:07 am

Ateisonie, wybacz, że nie podejmę filozoficznej dyskusji, bo w tym temacie nie ma ona zastosowania:)
Złodziejstwo i pijaństwo? No proszę Cie to już nawet ja tak krytyczny nie jestem.
Swoje stanowisko- w żaden sposób nie związane z władzą szanuj, ale traktuje je bardziej jako narzędzie niż jako przyszłość.
Patriotyzm zanika, a dlaczego? Bo przez naszych bezmyślnych polityków społeczeństwo przestaje utożsamiać się z krajem.
Edukacja patriotyczna leży i kwiczy. Generalnie temat jest olewany, jedna tylko jest nadzieja. Patriotą człowiek się rodzi i kształtuje. Skoro ty czy ja za takich się uważamy, to już nie jest tragicznie.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”