Krasnostawskie Radio Internetowe

Moderator: Ateison

misiek77
Kontaktowanie:

Krasnostawskie Radio Internetowe

Postautor: misiek77 » sob kwie 03, 2010 9:59 pm

Witam.Przepraszam jeżeli temat umieściłem nie w tym dziale co trzeba, ale to mój pierwszy post na forum i proszę o zrozumienie.Pracuje nad koncepcją Krasnostawskiego Radia Internetowego.Radia,które byłoby radiem lokalnym,z informacjami lokalnymi,w którym swoją mogliby również promować swoją twórczość lokalne zespoły itd.Radia oczywiście niezależnego,promującego nasze miasto i region w Polsce i nie tylko,bo jak wiadomo internet dociera wszędzie. Poszukuje osób chętnych do współpracy .Oczekuje natomiast Waszych opinii czy ta idea ma sens,czy będzie zainteresowanie radiem ze strony mieszkańców Krasnegostawu i nie tylko ? Pozdrawiam.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Krasnostawskie Radio Internetowe

Postautor: KUNG FU PANDA » sob kwie 03, 2010 10:07 pm

Temat już był poruszany, Krasnystaw chyba jest troszeczkę za mały na takie przedsięwzięcia, ale próbuj.

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » ndz kwie 04, 2010 5:51 pm

Wiem że to trudne przedsięwzięcie do zrealizowania w naszym mieście,ale podejmę to ryzyko tylko ciekawy jestem czy znajdą się osoby chętne do współpracy :?:

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » pn kwie 05, 2010 12:59 pm

od inicjatywy do realizacji długa droga, jak wyglądają aspekty prawne np. dotyczące publicznego odtwarzania muzyki??

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » pn kwie 05, 2010 2:41 pm

no niestety trzeba opłacać ZAIKS żeby wszystko buło legalnie,natomiast nie wiem dokładnie jak z wykorzystaniem nazwy miasta :?:

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » pn kwie 05, 2010 8:12 pm

Żartujesz chyba --- nazwy miasta możesz śmiało używać, kiedys była tak sprawa w Lublinie, jedna z firm miała w swoim logo część starówki lubelskiej, urzędaski z miasta próbowali coś ugryźć, ale tylko na próbach się zaakończyło, a urzędnik wyszedł kolejny raz na idiotę.

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » pn kwie 05, 2010 10:18 pm

Czyli przynajmniej jedno jest z górki,natomiast myślę nad utworzeniem ankiety o zainteresowaniu tym radiem,ale niestety nie wiem jak to zrobić na tym forum.Patrząc jednak na aktywność ludzi na tym forum mam pewne obawy co do wyników takowej ankiety.Wracając do sprawy radia strona stacji w wersji próbnej(czyli do oceny przez potencjalnych słuchaczy) jest gotowa. Pracuję natomiast nad doborem prezenterów. Wiem ,że Krasnystaw nie jest wielką aglomeracją,ale na pewno są osoby które interesują się tą dziedziną,no ale cóż jak mówisz od od inicjatywy do startu długa droga.Być może jestem zbyt wielkim optymistą co do tego projektu i moje poczynania spełzną na niczym.

Gollum
Kontaktowanie:

Postautor: Gollum » czw kwie 08, 2010 5:48 pm

Najpierw zorientuj się, czy jest wystarczajacy rynek reklamowy. Przecież nie będziesz dokładać do interesu. A podejrzewam, że jest. I jesli jest, to ruszaj. Własne radio mają niewiele wieksze (25 tys. ) Wieluń czy Grodzisk Mazowiecki (27 tys.). Ba, ma i miasto upadłe, czyli Chełm. To dlaczego ma nie mieć Krasnystaw? Tym bardziej, że radio internetowe nie potrzebuje nadajników i może być słuchane nawet na drugim końcu świata. Jeśli trafisz w gusta słuchaczy, to sukces masz w kieszeni. Jesli będziesz dawał dużo Pink Floyd, Jethro Tull, Iron Maiden i kabaretu, to masz moją deklarację, że bede Cię skłuchał ;)

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » czw kwie 08, 2010 10:10 pm

Co do ruszenie radia to jeszcze trochę czasu minie. Sporo spraw do załatwienia i oczywiście mało chętnych osób do współpracy. :(

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pt kwie 09, 2010 10:50 am

Polscott i ja mieliśmy chęć się w to bawić swego czasu, jednak nie mam tyle czasu by to zrobić, chętnie jednak w miarę możliwości pomogę. Pamiętaj, że niepotrzebny Ci prezenter jeśli nie masz informacji, zacznij od info ( chętnie poinstruuję Cię gdzie ich szukać, a nawet czasem sam coś podeślę ). Jeśli chodzi o reklamę... na razie jest dramat. W tym momencie to będzie twój największy ból, a jak jeszcze nie lubisz roboty przedstawiciela chodzącego od firmy do firmy to zapomnij ( pamiętaj, że nikt za Ciebie po firmach chodził nie będzie ). Jak masz jakieś pytania to pisz tutaj bądź na prywatną wiadomość. Pozdrawiam.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”