Krasnostawskie Radio Internetowe

Moderator: Ateison

Polscott_Szkocja
Kontaktowanie:

Re: Krasnostawskie Radio Internetowe

Postautor: Polscott_Szkocja » śr lip 07, 2010 10:57 am

Chwila...ok spokojnie ludzie :D , wy myslicie od razu nie wiem o czym ! Spokojnie , Radio internetowe nie musi byc montowane na polskich serwerach , zadne zaiksy i takie tam glupoty ... www.shoutcast.com i po klopocie , nie placicie za sloty - 1 slot to jeden sluchacz ..macie to za free , wiec mozecie miec i 20 000 sluchaczy w czym rzecz skoro nic was to nie kosztuje ! zwykly winap ktory jest tez za darmo , i wstawiacie tam serwisy info , muze czy co tam chcecie , wywiady z pilakarzami staru czy tudziez innymi osobnikami , starczy wam komp , mikrofon dynamiczny i do dziela ! mozna to tez zrobic ze stronka www ... wstawic przekierunkowanie z shoutcastu na wlaczanie radia na tej stronce ! zadna filozofia :roll: i jazda :mrgreen: jak beda reklamy to super jak nie to tez dobrze , bedzie zabawa na maxa ! ale uwazajcie na pana ZELAZNEGO bo wam pomysl podprowadzi :) mozecie na takiej stronie wstawiac materialy video z miasta , polecam kamere panasonic sdr-s50 o zapisie standart , mala wysokosc pliku duze mozliwosci a i kamera tania i tak od razu macie i radio i tv ...proscizna , tylko czy wam sie bedzie chcialo to robic , to moze byc pomysl na interes , zaznaczam ze za rok beda wybory samorzadowe i parlamentarne wiec chetnych do pokazania sie w takim medium sie znajdzie kilku i niech placa ! ale do tego czasu macie rok na rozkrecenie sie ... wiec od dziela ;)
Tam jest twoj dom gdzie serce twoje . - polski klan ,zarejestrowany legalnie dzialajacy -POLSCOTT`S...a Kteling byl z Elgin :) polski szkot :)

Polscott_Szkocja
Kontaktowanie:

Postautor: Polscott_Szkocja » śr lip 07, 2010 11:08 am

www.streemo.pl tam mozecie w 2 minuty zalozyc strone , nawet z przekierunkowaniem , zaden klopot ! popatrzcie sobie na moja www.szkockapolonia.streemo.pl , zajmie wam to 2 minuty sa tez opcje platne na streemo i sa super graficznie ustawione ! polecam wam adres www.krasnystaw.streemo.pl i do dziela ;)
Tam jest twoj dom gdzie serce twoje . - polski klan ,zarejestrowany legalnie dzialajacy -POLSCOTT`S...a Kteling byl z Elgin :) polski szkot :)

Polscott_Szkocja
Kontaktowanie:

Postautor: Polscott_Szkocja » śr lip 07, 2010 11:09 am

i jeszcze jedno , mozecie tam umieszczac materialy archiwalne , filmy ..wiec nie musicie na zywca tego robic , mozna na probe zrobic gotowce i co jakis czas powiedzmy co tydzien je uzupelniac ! ta strona daje mase mozliwosci.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » sob lip 10, 2010 3:14 pm

Wujek dobra rada ;)
Zastrzegam,że....... Jeśli bedzie mi sie podobało to wespre radio finansowo.
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » wt sie 10, 2010 1:26 pm

Witam ponownie już w tym tygodniu pojawi sie strona radia.Czeka ma ocenę i osoby chętne do współpracy.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » wt sie 10, 2010 4:45 pm

Nie zapomnij podać nam linka.

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » wt sie 10, 2010 5:52 pm

Jasne,że podam :D

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » śr sie 11, 2010 3:07 pm

Jeśli jestes zaintreowany,to moge przesłac Ci troche mp3 w meilu.Zakładam,że muzyka disco odpada.Moga przesłać Ci troche jazzu...

misiek77
Kontaktowanie:

Postautor: misiek77 » śr sie 11, 2010 5:14 pm

A wiec zapraszam do oceny radia. Oto link http://www.radiofan.xaa.pl .Są pewne problemy z serwerem ale wyjasniam je.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » czw sie 12, 2010 5:35 pm

Interesująco,ale...Trzeba to poskłodoć do kupy,lub zmienic rozdzielczość wyswietlania.Brakuje baner z napisem "słuchaj" by był widoczny.
Z braku zaintereowania projektem naklejek promujących forum Krasnegostawu,można byłoby zrobic naklejki promujące radio ziemi Krasnystaw.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”