Strefa parkowania.

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Strefa parkowania.

Postautor: Ateison » pn gru 13, 2010 12:56 pm

Witam.
Z myślą o niektórych osobach mieszkających w miescie,jak i osobach przyjerzdzających "do" miasta, postanowiłem założyć ten wątek.Osoby które przyjerzdzają do miasta załatwić swoje prywatne sprawy mają duże problemy z zaparkowaniem auta.
Te +/- 100 miejsc parkingowych to fikcja na papierze.Wiec jak to sie dzieje,że miejsca parkingowe są w centrum a ich niema?? Śmiało można tutaj obarczyć też odpowiedzialnoscią pracowników Urzędu Miasta.
Którzy przyjerzdzają z samego rana i zostawiają swoje auto które blokuje miesca do godzin popołudniowych.Moża też powiedzieć,że mają do tego podstawe prawną.Urzędnicy Urzędu Miasta mieszkający na oddalonych o kilkaset metrów od pracy osiedlach,dojerzdzają do pracy autem!Bo niechce im sie piechotą przyjsc,przy okazji stając autem w miejscach zakazanych. Wrcając do ''petentów mieskich" którzy niemają gdzie zaparkować nawet na kilkadziesiąt minut,powodują chaos,blokując przepustwość wąskich uliczek starego miasta.Nieprawdaż?
Idąc dalej można tutej dodać istniejący stan faktyczny apatii Straży Miejskiej w jakiej sie znajduje(Chory organ).Biernośc społeczeństwa i brak zdrowych reakcji.Bo jak mają wrzucać kłody pod nogi sobie jak mogą komuś(auto źle zaparkowane).Nieumyślnie oczywiscie.
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Strefa parkowania.

Postautor: KUNG FU PANDA » wt lut 15, 2011 12:41 am

Tak, jest to tragedia, sam doświadczyłem niedawno nieprzyjemności tłumaczenia się za chwilowe zaparkowanie przy PKOBP. Jestem za parkomatami, może Krasnystaw nie jest Warszawą ale te kilka miejsc parkingowych w wokół parku to stanowczo za mało, aby zaparkować trzeba mieć naprawdę szczęście. Czy tak trudno ograniczyć parkowanie do 20 min w godzinach szczytu?

Na wymioty mnie zbiera kiedy muszę w ciągu dnia załatwić coś w mieście.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » pt lut 18, 2011 8:49 am

NIe jest tak przypadkiem,że...
Jakiś urzędnik który robił plan zagospodarowania ruchu miejskiego nie uwzględnił iż policja i straż miejska niebedą sie wywiązywać z zakresu własnych obowiązków czyli przestrzeganiem prawa stanowionego.To jest moi mili chora sytuacja gdy wymagane jest od cywila restrykcyjne przestrzeganie prawa,w momencie gdy oni sami z przestrzegania sie nie wywiązują.Zauważcie sami,ten proceder znajduje sie pod oknami straży miejskiej ale to Wasza mentalnosc...
Lex retro non agit prawo niedziała wstecz.Nie reagujecie,niemacie prawa narzekać.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » ndz lip 29, 2012 3:53 pm

Czy tak trudno ograniczyć parkowanie do 20 min w godzinach szczytu?

Zgadzam się z kolegą.MIejsca na miescie winny być po 20minut 6-18 moim skromnym zdaniem

Annika
Kontaktowanie:

Postautor: Annika » pt paź 19, 2012 11:50 am

Problem jest taki, że rowerzyści cały czas krzyczą jak to im jest źle i jak są dyskryminowani, a w większości miast (od małych, po największe metropolie) to kierowców się dyskryminuje. Miejsc parkingowych jest coraz mniej, a jak już się pojawiają, to z reguły trzeba płacić. Ktoś powinien się wreszcie puknąć w czoło i zdać sprawę, że utrudnianie życia kierowcom ich nie wyeliminuje, a gdzieś samochody trzeba stawiać.

Podpiszę się pod każdą petycją, żeby zmienić ten stan rzeczy :)

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”