Czy w Krasnymstawie powstanie Centrum Rozrywki???

Moderator: Ateison

Potrzebujemy takiego centrum o jakim pisze motyl1986?????

TAK
32
70%
NIE
13
28%
NIE MAM ZDANIA
1
2%

Liczba głosów: 46

ILovePoland
Kontaktowanie:

Re: Czy w Krasnymstawie powstanie Centrum Rozrywki???

Postautor: ILovePoland » pn maja 25, 2009 8:28 am

Motyl nigdy zastraszanie, ale uprzedzenie przed pewnymi sprawami jak najbardziej. Tylko to nic strasznie wielkiego, chodzi mi o to, żebyś się nie nastawiał na wyselekcjonowaną klientelę, bo ludzie miejscowi też będą chcieli sobie do Ciebie czasem zajrzeć.
Co znaczy dania podawane wyłącznie z grilla? Znaczy, że tylko dania z grilla będą w ofercie? Czy, że dania z grilla będą bezpośrednio z niego? Sorry , że tak drobiazgowo, ale w perspektywie szczerej odpowiedzi wypada wiedzieć o co ktoś pyta:)
Jeśli chcesz dawać tylko dania z grilla, to w takim highlife'owym lokalu ( jak go opisujesz w planach ) to będzie biednie. Nie każdy takie jedzenie lubi, a poza tym pod alkohol to nie jest najlepszy dodatek... Aczkolwiek ma wielu fanów, bo co taki klimat zrobi jak nie grill:D
Tylko, że grilla to sobie w ogródku rozpalić można, do fajnej knajpki to trochę mało.
Był kiedyś bar na Zaułku Nadrzecznym, gdzie był grill i każdy sobie mógł zrobić kiełbaskę, wypić piwko, posiedzieć na powietrzu. Tylko, że tam piwo było za 2,50 i tyleż samo za kiełbaskę, więc co ludziom zależało. No i było tam maks do 15-20 osób na raz ( choć rzadko aż tyle ). Ciebie nie będzie stać na to, żeby sprzedawać piwo po 2,50 czy nawet 3 zł, podobnie z kiełbaską, a już na pewno nie będzie Cię stać na trzymanie wielkiego lokalu dla 20 osób przy piwku i kiełbasce.
Idąc tą drogą będziesz miał większe ceny, a co za tym idzie wymagania klientów będą rosły. W dobrych knajpach, restauracjach ludzie płacą po 5-7 zł za browar, natomiast robią to przez otoczkę, przez obsługę baru, przez atmosferę, nawet prymitywny splendor przebywania w takim miejscu. Cały lokal to powinna być spójna konstrukcja dająca ludziom poczucie jakiegoś prestiżu ( bo prestiżowe ma to być miejsce czyż nie? ), sprawiająca, że klienci będą tam przychodzić nie po to żeby wypić beczkę piwa, a po to żeby poczuć się lepiej.
Ustanowisz wysoki standard lokalu, taki, że ludzie osiągnął w nim taki stopień zadowolenia to będziesz miał sukces.

Tak ja to widzę, analizując to co piszesz.

Pozdro.

ABW
Kontaktowanie:

Postautor: ABW » pn maja 25, 2009 9:09 am

ja również nie wyobrażam sobie abyś zrobił biznes wyłącznie na grillu, bo jeżeli tak planujesz to szkoda czasu, pieniędzy itd. Jeżeli nie przyciągniesz ludzi dobrą i w miarę tanią kuchnią w dzień to na samym piwku wieczorkiem też nie wyjdziesz na swoje, taka jest moja opinia. Dobre drobne przekąski do piwa nawet gratisowe (np do 4 piwek paluszki słone za 0,7zł po cenach hurtowych) przyciągną klienta. Wracając do grilla mężczyzn może to usatysfakcjonować, jednak płeć piękna bez zieleniny nie przetrwa. A brak płci pięknej w lokalu oznacza jego upadek.

ilona_nowak1
Kontaktowanie:

Postautor: ilona_nowak1 » czw maja 28, 2009 10:06 am

Motyl jeżeli masz ochotę odrobinę zmienić lokalizację zajrzyj na forum --> wynajem Zamieściłam tam coś interesującego... Polecam!! Centrum to fajny pomysł ;)

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » pt maja 29, 2009 7:05 pm

695540599 to tel do motyl1986 prosze o eska w sprawie tego wynajecia a oddzwonie natychmiast

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » pn cze 01, 2009 10:38 am

Nie myślę tu o kiełbasce ale o kuchni z grilla typu pieczone ziemniaki, suroweczka i grilowany devolaj np? Zamiast kuchni pitraszonej planowalbym właśnie potrawy z grilla oczywiście pod każdą postacią. Obecnie przygotowania stoją niestety ale myślę że niebawem dojde do porozumienia z moim wsólnikiem?
Tak jak widać na forum nawet tu można znależć lokal do wynajęcia a ktos naśmiewał się ze szukam takiego lokalu na forum, dziękuję ilona_nowak1 za namiary i możliwość obejrzenia lokalu. Pozdrawiam

Monio
Kontaktowanie:

Postautor: Monio » pn cze 01, 2009 4:01 pm

no znaczy to tylko tyle że normalni ludzie w Krasnymstawie potrafią się dogadać;] panie admin, forum zaczyna spełniać zadanie swoje;]

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » śr lip 15, 2009 8:05 am

Ciekaw jestem co tam u waści Motyla czy coś już wiadomo o tej knajpie czy nic jeszcze? Widze, że młyn jak stał tak stoi więc może lokalizacja zmieniona?

konrad5121
Kontaktowanie:

Postautor: konrad5121 » sob sie 29, 2009 10:34 pm

Jestem za tym pomysłem!!!!!!!!Ale bardziej mi się zdaje że przydała się dyskoteka,bo nie ma się gdzie pobawić!!!!!!!a w kdk-u to porażka!!!!!!!:(Przydał by się lokal taki gdzie mogła by się pobawić większość mieszkańców i z poza krasnego i ten pomysł by na pewno wypalił;)jestem takiego zdania,bo zresztą można było zobaczyć na chmielakach 2009,tam gdzie muzyka klubowa tam więcej ludzi.a powracając do tematu kiedy przewidujesz powstania tego centrum?,bo jak nikt nie spróbuje pierwszy w tym mieście to możemy pomarzyć sobie przez kolejne lata na powstanie jakiegoś lokalu gdzie będzie można potańczyć.to by było na tyle.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » ndz sie 30, 2009 7:44 pm

Kolego Konradzie już powstało centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia, którego losy są ciągle niepewne, podobnie może być z centrum rozrywki. Krasnystaw po prostu jest zbyt mały miasteczkiem i Las Vegas z niego nie zrobimy choćbyśmy bardzo bardzo chcieli.

konrad5121
Kontaktowanie:

Postautor: konrad5121 » ndz sie 30, 2009 8:29 pm

Od razu na pewno nie powstanie dyska jak mówisz''las Vegas''ale nawet mała,żeby można tylko pójść potańczyć bo znasz miejsce lub jeśli istnieje?moim zdaniem na pewno by coś wypaliło np.JAK green pub w Zamościu.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”