Czy w Krasnymstawie powstanie Centrum Rozrywki???

Moderator: Ateison

Potrzebujemy takiego centrum o jakim pisze motyl1986?????

TAK
32
70%
NIE
13
28%
NIE MAM ZDANIA
1
2%

Liczba głosów: 46

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Czy w Krasnymstawie powstanie Centrum Rozrywki???

Postautor: KUNG FU PANDA » ndz sie 30, 2009 9:19 pm

Osobiście dużo wiary pokładałem w Grand'sa na lwowskiej ( do momentu kiedy tam nie poszliśmy ze znajomymi :) ) okazało się tragedią w najgorszym stylu.

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » pn wrz 07, 2009 8:56 am

W Krasnym nie mieszka Witold Paszt żeby sobie w Green Pub masę kasy ładować:) Zamość jest większym miastem, poza ty pamiętam dyski w mieście i mimo, że to nie "wiocha" to imprezy zawsze kończyły się słabo. Częste bitki itp, dragi, brak konkretnej ochrony, zaplecza, amatorszczyzna po prostu. Klub z prawdziwego zdarzenia mógłby się przyjąć, tylko, że to drogi gips jest.

konrad5121
Kontaktowanie:

Postautor: konrad5121 » pn wrz 07, 2009 9:38 pm

Ja już nie mówię jakimś tam klubie tylko chodzi mi oto że przydał by się bar,pub z jakąś salą żeby można było się pobawić coś wypić albo zjeść,zgadzam się z tobą że na porządny klub można pomarzyć,a ja daję taką propozycję,myślę że motyl skorzysta,a pro po jest lokal do wynajęcia koło parku;)

ags
Kontaktowanie:

Postautor: ags » pn wrz 14, 2009 6:25 pm

Motyla noga!!!!!!!! Zamias centru rozrywki w starym młynie- powstanie hospicjum. Plany spaliły i pewnie dlatego taka cisza...........

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » czw wrz 17, 2009 10:08 pm

Aga, a możesz więcej o tym hospicjum w Krasnymstawie

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » pn paź 19, 2009 11:18 am

Z góry przepraszam za długą nie obecność na forum ale zbyt dużo czasu ostatnio zajmuje mi praca i realizacja mojego przedsięwzięcia. Czytając ostatnie posty to jeżeli chodzi o to hospicjum to nie powstaje ono w młynie lecz 100m dalej w bylym budynku MDK-u. Wracając do mojego tematu to poszukiwałem wspólnika do mojego biznesu i być może niebawem dostane odpowiedż w tej sprawie od znajomego. Jestem dobrej myśli i pierwsze plany adaptacyjne planowane są na wiosnę 2010.

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » pn gru 07, 2009 4:57 pm

Kochani nadszedł czas,aby powiedzieć że już wiosną 2010r będziecie mogli odprężyć się w nowym lokalu rozrywkowym w Krasnymstawie. Być może długo to trwało ale niebawem rozpoczną się pracę adaptacyjne budynku w którym zostanie otwarte Centrum Rozrywki. Niestety nie będzie 3 poziomów ale jeden bardzo obszerny i napewno bardzo atrakcyjny! Tym razem czekam na opinie na temat tego co chcecie znależć w tym lokalu czekam na propozycje i sugestie!

szczekarzew
Kontaktowanie:

Postautor: szczekarzew » pn gru 07, 2009 8:04 pm

Ostatnio byłem w lokalu o nazwie Gęsiaszyja w Chełmie, gdzie grała na żywo kapela lekki blues ależ był klimat już czekam ma podobny w Krasnymstawie. :D

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » śr gru 09, 2009 4:24 pm

Tego lokalu nie znam, ale postaram się, aby każdy znalazł tam coś dla siebie. Dziękuje za kolejną opinię i zapraszam do dalszej dyskusji.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » pt gru 25, 2009 6:08 pm

Watam Szanowne Państwo.

W odpowiedzi na postawione pytanie chciałbym zasugerowac moim skromnym zdaniem co w owym centrum sie znależć nie powienno.Wymienie tu przykład oczywisty,by nie znajdowała sie tam żadna tak zwana "wiejska potupaja" z muzyka disko polo.
W tym centrum mógłby znajdowac sie pewnego rodzaju "boks ogłoszeniowy" nazwa niezbyt błyskotliwa ale do ludnosci wsam raz pasująca.Wszelkiej masci infaormacje,kup,sprzedaj,wymien,zamiec,oddam,wezme. etc...
Miejsce jest moim zdaniem słusze bo by intuicyjnie sprowadzało do celu ludnosc ktora od lat ma zakorzenione przyzwyczajenia.
Można byłoby także otworzyć "sklep całodobowy" którego w miescie niema.
No niewiem co tu wiecej dopisac,bo na prowadzeniu wiekszego biznesu sie nieznam jak i lekkiej reki do pisania tez nie,ale...
Osobiscie to wybudowałbym tak budynek handlowo-mieszkalny.Na gorze mieszkania na dole sklepy.
Pozdrawiam
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”