Nabór wolontariuszy KREV

Moderator: Ateison

amens
Kontaktowanie:

Nabór wolontariuszy KREV

Postautor: amens » wt kwie 17, 2012 8:22 am

Organizujmy się!

Rusza nabór wolontariuszy Krasnostawskiego Ruchu Ekologicznego VIRIDIS.
Naszym celem jest utworzenie grupy osób, która będzie zajmowała się wybranymi kampaniami, projektami. Liczymy na osoby kreatywne, z terenu miasta i powiatu Krasnystaw, jak również z terenu całej Polski. Zajmujemy się takimi działaniami jak ochrona środowiska, kultura, prawa człowieka, prawa zwierząt, ochrona zabytków, ekologia, demokracja bezpośrednia, działalność lokalna.
Więcej o tym co robimy można dowiedzieć się ze strony internetowej www.krev.bnx.pl
Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: http://tnij.org/p91c nabór trwa do 20 kwietnia.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Re: Nabór wolontariuszy KREV

Postautor: Ateison » pn maja 21, 2012 7:44 am

Osobiście jestem zdania,że Wam i osobom wam podobnym tzw eko terrorystów.Należy się conajmniej tydzień pracy(rocznie-rok w rok) w ramach wolontariatu w terenie na rzecz poprawy warunków bytowania zwierzyny dzikiej(rolnicy,myśliwi).Zakładam dalej iż żadno z was takich działań nie przeprowadzało.Jeśli chcecie pomagać w ochronie środowiska,zacznijcie od zbierania śmieci u siebie pod domem.Kupcie za własne pieniążki kontenery na odpady "kolorowe" których brakuje "w miescie".
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Re: Nabór wolontariuszy KREV

Postautor: Ateison » czw lis 15, 2012 9:44 pm

Zamykam temat.
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”