Ruch społeczny-nowe obiekty(jak rozpoznać chłopa)

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Ruch społeczny-nowe obiekty(jak rozpoznać chłopa)

Postautor: Ateison » śr maja 08, 2013 7:18 pm

Drodzy "mieszczanie"

Zwracam się do Was wszystkich,tych starszych i tych młodszych,Pań i Panów.Od niegługiego czasu a właściwie od wczoraj.Zaczeło nasuwać mi sie na myśl pytanie.Może od niedawna alebowiem niemogę przestać o tym mysleć.
nurtuje mnie myśl co takiego ciekawego możnabyłoby ustawic na parku? Oczywiście niebędziemy sie nikogo pytać czy chce czy niechce ale zachęcam Was żebyście przynieśli na park jakieś swoje pomysły a mianowicie przedmioty.Każdy może przecież ustawić na parku co zechce.Pierwszym pomysłem jaki mi się nasunął był gumofilec.Ale proszę Państwa,to niebędzie byle jaki gumiak.Pochodził On będzie najlepiej z Siennicy Różanej.
Bardzo chciałbym znać Państwa zdanie na ten temat.Podkreślam otwarcie na głosy krytyki.Jednak niewiem czy wszystkim z Państwa przypadłby do gustu mój pomysł.Jeżeli państwo mają jakieś zastrzeżenia to prosiłbym o głosy uwagi.
wracając do tematu uważam przykręcony na śruby do drzewa pasowałby jak ulał.Na mysli mam także inne bardzo ciekawe "projekty".
Które uważam je za słuszne i fajne,mogę zaproponować ustawić po przekątnej wielki sedes.
Z góry patrząc wyglądałoby to zupełnie jak u wsiocha za stodołą.Rozrzucone na polu maszyny rolnicze.Dla przykładu,dla osób które z łaski swojej zechiałby skrytykować moje skromne zdanie.prosze zapoznac się z jedyną taką publikacją na świecie.

"Chłop polski w Europie i Ameryce" William isaac Thomas, Florian Znaniecki
http://books.google.pl/books/about/Ch%C5%82op_polski_w_Europie_i_Ameryce_Organi.html?id=AdvSAAAAMAAJ&redir_esc=y
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Ruch społeczny-nowe obiekty(jak rozpoznać chłopa)

Postautor: KUNG FU PANDA » śr maja 22, 2013 4:08 pm

A co to to w parku jest posadzone przy stoliku, raz widziałem ale ni hu hu nie wiem co to jest :lol:

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » śr maja 22, 2013 9:14 pm

Dom starców. :lol:

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » śr maja 22, 2013 10:11 pm

Pytam poważnie czy ktoś wie co to to siedzi vis a vis UM

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Postautor: Ateison » ndz cze 16, 2013 3:52 pm

Niedorozwój urbanistyczny :lol:

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”