Sklep outlet

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Sklep outlet

Postautor: Smutna » śr kwie 15, 2009 1:28 pm

Witam,mam takie pytanie,zabieram się do otworzenie sklepu z odzieżą outlet<końcówki serii>,takich firm jak NEXT ZARA MEXX ATMOSPHERE VILA,dla kobiet,mężczyzn jak i dzieci itp itd,jak myślicie przejdzie to w krasnym??
Po odwiedzeniu naszej panoramy zaczynam wątpić :roll: :roll: :roll:

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: Sklep outlet

Postautor: KUNG FU PANDA » śr kwie 15, 2009 4:37 pm

takiego TKMax ' a chcesz otworzyć??? dogadaj się z naszym Szkotem to Ci łaszki ze Szkotlandu przyśle.Pozdro

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » śr kwie 15, 2009 4:45 pm

Miałem plan otworzyć może nie outlet ale sklep z ubraniami i juz przegoniłem ta mysl chociazby dla tego, ze otworzyli galerie, ale galeria jest na obrzezach miasta wiec sklep w centrum by moze wypalil ale przypuszczam ze to mniej niz 50% szans. Moze pomysl o ciuchu tańsze rzeczy sprzedasz szybciej i obrot jakis bedzie. Juz slyszalem ze kilka osob chce otworzyc ciucha rezygnujac z innych dzialalnosci. Powodzenia zycze!

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Postautor: Smutna » śr kwie 15, 2009 5:28 pm

no właśnie wolała bym outlet,przechadzając się po naszych ciuchlandach przysłowiowo szczęka i gacie mi w dół opadają :o
sprzedawcy się wycwanili i ceny często są takie jak za ciuch w normalnym sklepie :roll: :roll:
przez ta galerię już całkiem zdębiałam :roll:
ale wielu moich znajomych mówi,że tak czy siak jeśli chodzi o zakupy nadal będą jezdzić do lublina
a wracając do ciuchlandu, pomysł dobry bo ostatnio wręcz modne stały sie tego rodzaju sklepu,ale potrzebowała bym do wynajmu wiekszej przestrzeni niż taki standardowy sklepik,a u nas w krasnym z tym jest problem

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » pt kwie 17, 2009 4:13 pm

Tu całkowicie się z Tobą zgadzam, zwłasnego doświadczenia wiem że wiekszość ludzi jezdi na zakupy do Lublina sam też tak robię, aczkolwiek gdyby byyły sklepy ciekawe w naszym mieście to napewno bym do nich zaglądał, a nawet coś kupił? Krasnystaw żyje glownie na ludziach ze wsi którzy to we wtorki i soboty liczznie przyjeżdrzają na zakupy. Ja swój pomysl na biznes w naszym mieście znaalazlem i stosunkowo szybko staram się go wprowadzic w moje życie choć to nie takie proste? A co do znalezienia lokalu o sporej powierzchni w naszym mieście to przyznam że to prawie cud :idea: . znalazlem lokal nie opodal centrum ma 3 kondygnacje i poddasze w sumie 600m2 ale troche trzeba wlożyć w remont, jednak myślę że się opłaci :D

Awatar użytkownika
Smutna
Kontaktowanie:

Postautor: Smutna » śr kwie 22, 2009 1:30 pm

a jeśli to nie tajemnica to co planujesz??
ja narazie dam sobie spokój, zobacze za jakiś czas jak prosperuje galeria ,moze wtedy cos zacznę dzialac

a co do tych ludzi co tak licznie przyjezdzają ze wsi na zakupy,zapomnialeś dodac że oni to na targ :P :P :P :P

motyl1986
Kontaktowanie:

Postautor: motyl1986 » czw maja 07, 2009 12:12 pm

Żadna tajemnica publikuję swoje plany na tym forum temat; Czy w Krasnymstawie powstanie centrum rozrywki??? Zapraszam do czytania i dodawania komentarzy :) a jeżeli chodzi o targ to czasem jednak i Ci ludzie ubierają się w firmowych sklepach.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”