STUDIUM POLICEALNE KRASNYSTAW

Moderator: Ateison

EDUKATOR
Kontaktowanie:

STUDIUM POLICEALNE KRASNYSTAW

Postautor: EDUKATOR » czw lis 05, 2009 11:02 pm

Witam czy może ktoś się orientuje co za studium przy l. społecznym jest????

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Re: STUDIUM POLICEALNE KRASNYSTAW

Postautor: KUNG FU PANDA » pt lis 06, 2009 4:45 pm

----> slo-krasnystaw.pl/glowna.php?v=Studium tutaj masz link to tego tworu gdzie czytamy:

Studium

Studium jest niepubliczną zaoczną szkołą policealną kształcącą słuchaczy w zawodach:
- technik informatyk
- technik rachunkowości (księgowy)
- technik ekonomista
- technik administracji

Nauka w Studium trwa dwa lata
---------->>>>> do tego momentu się zgadzam

Koszt nauki w szkole wynosi tylko 110 zł miesięcznie.

---------->>>>>> jest droższy ale pewnie studium subwencję dostaje.

Absolwenci Studium po zakończeniu nauki mogą zdawać w szkole egzamin zawodowy, który uprawnia do wykonywania zawodów: informatyka, księgowego, ekonomisty i referenta administracyjnego.

------------>>>>>> ciekawi mnie ilu absolwentów podeszło do takiego egzaminu i ilu go zdało ;)

Szkoła mieści się w nowoczesnym, komfortowo urządzonym budynku Zespołu Szkół Społecznych w Krasnymstawie. Dysponuje biblioteką, pracownią komputerową, pokojami gościnnymi, salą gimnastyczną. Znajduje się w centrum osiedla domów jednorodzinnych.

-------------->>>>>>> lekko przesadzone, nowocześnie to tam było może jeszcze 10 lat temu :lol:

Istnieje możliwość parkowania samochodów przed szkołą.

-------------->>>>>>> faktycznie istnieje taka możliwość tuż za zakazem , jakieś 10-15m od skrzyżowania :lol:

Podstawową formą pracy szkoły są zajęcia dydaktyczne prowadzone w systemie klasowo-lekcyjnym. Grupy słuchaczy Studium liczą po kilkanaście osób. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w piątki (w godzinach 15.45-20.25) i w soboty (w godzinach 8.00 do 21.10).

-------------->>>>>>> mamy piątek z ciekawością przejadę się dzisiaj pod społeczniak aby sprawdzić czy rzeczywiście zajęcia się odbywają - wątpię szczerze :lol:

Atrybutem szkoły są rzetelni wykładowcy, dobra atmosfera pracy, godne traktowanie słuchaczy, rozbudowany system konsultacji i wszechstronna pomoc w przypadku zaległości w nauce.

-------------->>>>>>> nie podważam nie wiem, ale skoro nie ma nauki toteż niema zaległości :lol:

REKRUTACJA

Warunkiem przyjęcia do Studium jest złożenie podania wraz ze świadectwem ukończenia liceum lub technikum. Dokumenty należy składać w terminie do dnia 1 września.

ZAPRASZAMY!

-------------->>>>>>> tak więc przyjacielu drogi jeśli chcesz się czegoś nauczyć zbłądziłeś, jednak gdybyś studentem będąc rentę miał utrzymać miejsce swe w świecie odnalazłeś :lol:

szczekarzew
Kontaktowanie:

Postautor: szczekarzew » ndz lis 08, 2009 11:07 am

Faktycznie dawno temu miałem nieprzyjemność pracować w murach tejże szkoły, nie polecam, ani murów, ani uczących, ani absolwentów tamtejszej placówki oświatowej. KUNG FU PANDA potraktowałaś swój opis szczególnie łagodnie, dodam że parking o którym wspominasz mieści się na ulicy, natomiast zdaje się klocki układa ciągle niezastąpiona i nieomylna oraz apodyktyczna Gosia - miłośniczka kotów.

test
Kontaktowanie:

Postautor: test » pt lis 13, 2009 6:48 pm

syn mojego sąsiada uczęszczał, a raczej nie uczęszczał do tego studium w ubiegłym roku, jak z nim ostatnio rozmawiałem w ostatnim roku był raz i rok zaliczył, :D

zawiedziony
Kontaktowanie:

Postautor: zawiedziony » sob lis 20, 2010 11:44 pm

O jeju daleko od tej szkoły! To jedna wielka katastrofa. Z tego co wiem studium już nie istnieje. A ostało się gimnazjum i liceum, które jest też na wykończeniu (w sumie mają 3 klasy sic!!!). Poziom, jak mówi mój kolega, jest katastrofalny. Nauczyciele nieprzygotowani, spóźniają się na lekcje i odwalają zajęcia bo uczą w innych szkołach. Uczniowie robią co chcą bo nie ma kontroli i nikt się niczym nie przejmuje. Taka wolna amerykanka. Mój kolega uczy się na korkach tak jak większość klasy. A najlepsza z tego wszystkiego jest wspomniana wyżej nieomylna Gosia M. - kotka, która nie płaciła ponoć nauczycielom pensji i Ci rezygnowali z uczenia w tym przybytku. Gosia czego się nie dotknie to spie... - tak rzecze mój kolega. :D A najlepszy w tej szkole to smród unoszący się w powietrzu (bo koty Gosi sikają po fotelach i na korytarzach) i bród w każdym miejscu.... :lol:

Wróć do „NASZE SZKOŁY”