Kto prowadzi i administruje tym forum?

Oczywiście jeżeli masz ochotę.

Moderator: Ateison

Marcin_W
Kontaktowanie:

Kto prowadzi i administruje tym forum?

Postautor: Marcin_W » pt lis 07, 2008 12:03 am

W dobrym zwyczaju jest aby podane były informacje o założycielach, administratorach i ewentualnie moderatorach forum jeżeli ma mieć ono charakter "oficjalny" (jak w nazwie). Wówczas będzie to dobry przykład dla innych użytkowników.
pozdrawiam M.
Ostatnio zmieniony sob kwie 04, 2009 5:41 pm przez Marcin_W, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Kto prowadzi i administruje tym forum?

Postautor: admin » pt lis 07, 2008 7:39 pm

Witam rzeczywiście wypadałoby się przedstawić, co czynię: Jestem mieszkańcem miasta Krasnystaw, nie jestem osoba publiczną zatem uważam, że mogę pozostać anonimowy (przynajmniej na dzień dzisiejszy).

Forum to nazwałem mianem OFICJALNE, gdyż innego bardziej oficjalnego nie odnalazłem w sieci internet, jednocześnie nazwa ta nie jest zastrzeżona dla żadnego innego forum krasnostawskiego.

NIEZALEŻNE, gdyż utworzone wyłącznie z prywatnej inicjatywy i utrzymywane z prywatnych środków finansowych przez co jest szansa, iż od początku do końca pozostanie obiektywne. Myślę, że tego typu fora powinny być właśnie tak utrzymywane i administrowane, gdyż administrowanie takiego forum przez choćby np. "Klub Radnych" ;) mogło by powodować nadmierną stronniczość a przecież nie chcemy kolejnej laurki.
Dodatkowo jedną z wielu zalet forów internetowych jest właśnie anonimowość, gdyż nie wymagamy przecież nr dowodu osobistego czy też nr PESEL od rejestrujących się użytkowników.
Reasumując, każde z forów internetowych z założenia jest tzw Hydepark'iem gdzie panuje wolnomyślicielstwo na dowolnie wybrany temat, jak również budująca krytyka skierowana do władz samorządowych, którą tutaj również Panie Marcinie znajdziemy będzie mam nadzieję "natchnieniem" dla naszych szanownych Włodarzy.

Tak czy owak uważam, że Krasnystaw zasługuje na PORZĄDNE forum dyskusyjne, ja osobiście z tego miejsca obiecuję dołożyć wszelkich starań aby to forum właśnie takie było.

Zapraszam wszystkich do aktywnego członkostwa i oczywiście współpracy przy tworzeniu tego Forum.

Administrator Forum

Marcin_W
Kontaktowanie:

Postautor: Marcin_W » sob lis 08, 2008 11:07 pm

Odpowiedź Admina jest na tyle wyczerpująca i rzeczowa ze można ją przyjąć "ze spokojnym sumieniem"

w takim razie serdecznie pozdrawiam Admina i innych użytkowników (jest to bowiem dział powitań)

ps.
Faktycznie Krasnystaw nie ma forum „z prawdziwego zdarzenia” odpowiednio (obiektywnie) prowadzonego.

e

witam!

Postautor: e » śr lis 12, 2008 8:38 pm

ja rowniez witam, tak przez przypadek znalazlam te strone ale juz mi sie podoba ;) pozdrawiam wszystkich forumowiczow i admina za pomysl i inicjatywe <brawo> bede tu czasami zagladac i szczerze pisac :twisted:

i jeszcze male wscibskie pytanko - a po co jest ten kod potwerdzajacy? to chyba nie test na daltoniste tudziez inne problemy ze wzrokiem ;)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » śr lis 12, 2008 9:13 pm

e pisze:i jeszcze małe wścibskie pytanko - a po co jest ten kod potwierdzający? to chyba nie test na daltonistę tudzież inne problemy ze wzrokiem

Odp: Kod ten jest zabezpieczeniem przed złośliwym oprogramowaniem, zabójczego dla tego typu forów, aby ominąć konieczność wpisywania kodu potwierdzającego proszę się zarejestrować jako użytkownik forum.

Pozdrawiam Administrator

007
Kontaktowanie:

Postautor: 007 » śr lis 12, 2008 9:52 pm

[... aby ominąć konieczność wpisywania kodu potwierdzającego proszę się zarejestrować jako użytkownik forum.

Pozdrawiam Administrator[/quote]

namówiłeś mnie 8-)
tylko zdechłe ryby płyną z prądem ;)

Awatar użytkownika
tzolejbus
Kontaktowanie:

Postautor: tzolejbus » wt lis 25, 2008 1:38 pm

admin pisze:Tak czy owak uważam, że Krasnystaw zasługuje na PORZĄDNE forum dyskusyjne, ja osobiście z tego miejsca obiecuję dołożyć wszelkich starań aby to forum właśnie takie było.

Życzę powodzenia :-) Powodzenia w, przede wszystkim, sciągnięciu dyskutantów, którzy rzeczywiście mają coś do powiedzenia, i mają niegasnącą chęć prowadzenia dyskusji. To zawsze był największy problem krasnostawskich for, łącznie z KrasnymForum, które założyłem parę ładnych lat temu (tutaj link do żywego trupa: krasneforum.prv.pl). Oczywiście nie jest to problem nie do ominięcia dlatego załączam życzenia: dużo czasu, chęci :-)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » wt lis 25, 2008 5:30 pm

007 pisze:Życzę powodzenia :-) Powodzenia w, przede wszystkim, ściągnięciu dyskutantów, którzy rzeczywiście mają coś do powiedzenia, i mają niegasnącą chęć prowadzenia dyskusji. To zawsze był największy problem krasnostawskich for, łącznie z KrasnymForum, które założyłem parę ładnych lat temu (tutaj link do żywego trupa: krasneforum.prv.pl). Oczywiście nie jest to problem nie do ominięcia dlatego załączam życzenia: dużo czasu, chęci :-)
Za życzenia nie dziękuję, a przyłączam się do nich gdyż myślę że skierowane są nie bezpośrednio do mnie, lecz do NAS - Krasnostawian

007
Kontaktowanie:

no wlasnie, dlaczego upadaja?

Postautor: 007 » wt lis 25, 2008 6:31 pm

no mam nadzieje ze to forum nie wymrze... a tak w sumie... to dlaczego poprzednie fora poupadaly???
1. czy Krasnostawianie maja ograniczony dostep do sieci?
2. czy sa zbyt leniwi by cokolwiek pisac?
3. boja sie ze zostana zdemaskowani? <coz to za bezsens?>
4. srednia wieku jest tak duza ze wiekszosc mieszkancow nie ma bladego pojecia o obsludze komputera (np moja mama :P )
5. maja wszystko w ... i wola posiedziec przed moda na sukces i/lub klanem?
6. fora o K sa nudne, przewidywalne i panuje na nich taki sam marazm jak w miasteczku?
tylko zdechłe ryby płyną z prądem ;)

test
Kontaktowanie:

Postautor: test » wt lis 25, 2008 6:49 pm

Dotychczasowe fora prowadzone były na freewarowych domenach wg mnie nie służy takim projektom to forum wygląda mi na profesjonalny hosting. Pożyjemy zobaczymy jaki los spotka to forum, zapowiada się sympatycznie. Pozdrowienia dla Admina

Wróć do „PRZYWITAJ SIĘ”