Kandydaci na Burmistrza Miasta Krasnystaw

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Kandydaci na Burmistrza Miasta Krasnystaw

Postautor: admin » pn lis 01, 2010 12:07 pm

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ziemi Krasnostawskiej
Jakubiec Andrzej Krzysztof

Komitet Wyborczy Wyborców Krasnostawianie
Mazurkiewicz Hanna Małgorzata

Bejbe
Kontaktowanie:

Re: Kandydaci na Burmistrza Miasta Krasnystaw

Postautor: Bejbe » pn lis 01, 2010 11:01 pm

żaden z kandydatów mi nie odpowiada
Czas to nie droga szybkiego ruchu, czas to miejsce zaparkowane pod słońcem

EDUKATOR
Kontaktowanie:

Postautor: EDUKATOR » wt lis 02, 2010 9:11 am

no tak ale chyba już czas na odwilż, osobiście do Jakubca nie mam nic jednak, naukowcy twierdzą, że człowiek na danym stanowisku wypala się po 2 latach, myślę, że ten proces już dawno mamy za sobą, pozwólmy innym pokazać sposób na Krasnystaw

KUNG FU PANDA
Kontaktowanie:

Postautor: KUNG FU PANDA » wt lis 02, 2010 3:08 pm

A ja tej Pani nie znam, nie ma jej na liście "Ateisona" http://forum.krasnystaw.info.pl/viewtopic.php?f=49&t=211#p1291 a to już duży plus, jeśli byłby ktoś łaskaw przybliżyć postać 100krotne dzięki

kinga

Postautor: kinga » czw lis 04, 2010 8:42 pm

A ja znam obu kandydatów. Jedno jest pewne - obecny burmistrz oligarcha ma obsadzonych swoimi ludźmi wieeeele stanowisk (osoby często niekompetentne i z podstawowymi brakami kultury osobistej) którzy zrobią wszystko aby przy korycie pozostać - nawet jeżeli maja wątpliwie legalnymi sposobami ściągnąć wyborców z zewnątrz...A maja już schematy opracowane i sprawdzone. Podobno burmistrz nie kryje pewności swojego zwycięstwa a to o czymś świadczy.

EDUKATOR
Kontaktowanie:

Postautor: EDUKATOR » czw lis 04, 2010 10:43 pm

Oczywiste jest to, że kiedy obejmujesz urząd obstawiasz się swoimi ludźmi do których masz zaufanie każdy postąpiłby podobnie, aby dobrze pracować trzeba mieć z kim pracować, co do przekłamywania wyborów zobaczymy, na dzień dzisiejszy wygląda to bardzo przekonująco, osobiście jestem za zmianami

Monio
Kontaktowanie:

Postautor: Monio » ndz lis 07, 2010 10:29 am

ale czy jest ktoś w stanie przybliżyć sylwetkę konkurenta obecnego burmistrza?bo przyznam szczerze, że na chwilę obecną zagłosowałbym na to co jest, ale tylko dlatego, że tej Pani absolutnie nie kojarzę... ma ktoś jakieś informacje na Jej temat?

ILovePoland
Kontaktowanie:

Postautor: ILovePoland » wt lis 09, 2010 1:05 pm

Witajcie:)
W dniu dzisiejszym tj. 09.11.2010 o godzinie 17 w restauracji staromiejskiej odbędzie się spotkanie z Panią Mazurkiewicz.
Każdy kto ma chęć poznać bliżej sylwetkę naszej kandydatki będzie bardzo mile widziany. Możecie się tam także dowiedzieć wiele na temat ugrupowania "Krasnostawianie", jego kandydatach, oraz założeniach programu wyborczego.
Ze swojej strony serdecznie wszystkich zapraszam.
Marcin Ziemba, "Krasnostawianie".

EDUKATOR
Kontaktowanie:

Postautor: EDUKATOR » wt lis 09, 2010 8:25 pm

Dziękuje za informację, skusiłem się i odwiedziłem dzisiaj staromiejską gdyż ciekawość kandydatki była we mnie ogromna, hm.. jakby tu powiedzieć, nim ją poznałem byłem jej w 100% oddanym wyborcą, dzisiejsze spotkanie sprawiło, że pojawiły się we mnie obawy.

I tak, Wilkołazki w roli konferansjera powiał polityczną grozą przedstawiając skład poszczególnych kandydatów w okręgach wyborczych co wg. mnie nie powinno mieć miejsca, przecież zapowiedziano spotkanie z kandydatem na urząd burmistrza i tego chciałbym poznać. Ale ok przetrwałem.

Autoprezentację kandydatki w skali 1-10 oceniam na mocne 5. (Pani Hanno, skoro Pani wyborcy porównują Panią z Margaret Thatcher proszę się wykazać również jej profesjonalizmem, stwierdzenia w stylu cyt. "chciałam wystartować z listy PO ale mnie nie wystawili, więc znalazłam inny komitet zapewne Pani nie pomogą, wręcz odwrotnie).

Następnie padły pytania do kandydatki o konkretne plany dotyczące funkcjonowania miasta oraz planowane zmiany. (Pytanie, które na takich spotkaniach pada z prawdopodobieństwem 100%) Odpowiedź w oceniam na słabą trójkę, (pani Hanno zaglądanie do notatek przy odpowiedzi co do planowanych zmian, wygląda co najmniej dziwnie).

Z treści wypowiedzi wywnioskowałem, że kandydatka kładzie nacisk na turystykę, konie i Ścieszki rowerowe itd. (Pani Hanno w trakcie wypowiedzi powiedziała Pani, że ulotki będą, gdzie znajdziemy Pani program, kiedy po 21 listopada)

Dużo złego zrobili przyjaciele kandydatki, zasypując ją komplementami oraz superlatywami przechodzącymi auto lansing, oraz udzielanie rad kandydatowi jaką politykę powinien prowadzić. Na następne spotkanie proszę wręczyć Pani przyjaciołom listę pytań na które będzie Pani mogła odpowiedzieć kompetentnie i wyczerpująco.)

Niestety nie mogłem zostać do końca czego bardzo żałuję.

Podsumowując cieszę się, że mamy kontr kandydata dla Jakubca jednak obawiam się czy lepszego.

Życzę nam wszystkim aby Pani Hanna podciągnęła swój PR, zachęciła do głosowania, wygrała wybory, rządziła miastem rozważnie, prospołecznie oraz dalekosiężnie, bo to tego właśnie potrzebujemy.

Chętnie wezmę udział w kolejnym spotkaniu, prośba do ILovePoland o wcześniejszą informację,

pozdrowienia.

Monio
Kontaktowanie:

Postautor: Monio » czw lis 11, 2010 7:56 pm

kurde relacja Edukatora (oczywiście subiektywna), ale jednak nie wieje optymizmem chyba, chciałbym aby ktoś zmienił obecnego burmistrza, ale nie na siłę, bo możemy narzekać ale Jakubiec jednak coś w tym mieście robi, fakt, że trzeba szerszego działania, a nie tylko na tle ochrony środowiska czy modernizacji, trzeba miejsc pracy, żeby miasto rosło, czego nie widać za bardzo jednak... nadal mam duże wątpliwości na kogo postawić

Wróć do „KRASNYSTAW WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 - CZYLI PATRZYMY WŁADZY NA RĘCE”