Mariusz Szumiło z Polscott24

Witam tutaj proszę wpisywać propozycje nowych tematów.

Moderator: Ateison

zaszumilo.pl
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 9:16 pm
Kontaktowanie:

Mariusz Szumiło z Polscott24

Postautor: zaszumilo.pl » wt kwie 10, 2012 9:37 pm

Witam,

Poszukujemy ludzi oszukanych, bądź oczernionych przez byłego mieszkańca Krasnystawu który nazywa się Mariusz Andrzej Szumiło. Wiemy, że w latach dziewięćdziesiątych pracował dla Gazety Krasnostawskiej i uporczywie pomawiał dziesiątki mieszkańców Waszego miasta.

W chwili obecnej mieszka w UK i zajmuje się pisaniem nieprawdziwych i oszczerczych artykułów na zlecenie na łamach portalu Polscott24.com. Chowając się pod nieznanym adresem pomawia dziesiątki Polaków mieszkających w UK o najgorsze przestępstwa, oszustwa, nieprofesjonalizm (włączywszy w to pracowników polskich placówek dyplomatycznych, firm i organizacji polonijnych), zajmuje się wymuszaniem odszkodowań i szantażami. W braku współpracy, składa fałszywe donosy do lokalnych organów administracji publicznej.

Dziesiątki zupełnie niewinnych osób straciło dobre imię oraz pieniądze, przez działania tego człowieka i jego nieformalnej organizacji.

Strona internetowa, na której zamieszczane są wyżej wspominane publikacje nazywa się www.Polscott24.com. Kryjąc się pod nieznanym adresem, zachowuje się zupełnie bezkarnie.

W chwili obecnej jest poszukiwany przez polską policję i prokuraturę, a Polacy w UK nie są w stanie doręczyć mu pism sądowych, gdyż nie chce ujawnić swojego adresu.

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje na temat tego człowieka, proszony jest o kontakt emailowy pod info@zaszumilo.pl.

Więcej informacji na temat Mariusza Szumiło (w tym jak wygląda) można odnaleźć pod adresem internetowym http://www.zaszumilo.pl.

Strona pokrzywdzonych w UK to: http://www.cala-prawda-o-polscott24.pl

Wywiady pokrzywdzonych osób dla prasy http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/611815,prawnik-marcin-kozik-kontra-nieczyste-emigracyjne-gierki-mariusza-szumilo.html

http://fiatowiec.salon24.pl/389453,mariusz-szumilo-byly-komandos

Czekamy na Państwa kontakt.

Jhdfiya35
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 31, 2014 10:43 am
Kontaktowanie:

Re: Mariusz Szumiło z Polscott24

Postautor: Jhdfiya35 » pn mar 31, 2014 10:45 am

cóż nie zawsze tak się da


Wróć do „PROPOZYCJE NOWYCH TEMATÓW - FORUM KRASNYSTAW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości