Jak wyjechać z Przygłupiegostawu ...

Moderator: Ateison

Awatar użytkownika
Ateison
Kontaktowanie:

Jak wyjechać z Przygłupiegostawu ...

Postautor: Ateison » pn lip 15, 2013 10:33 am

Szanowni Państwo
Interesuje mnie Wasze zdanie o wyjazdach z tego niepełnosprytnego miejsca.Chciałbym abyśmy mogli podyskutować o sposobach na wyjazd w jedna stronę.Alebowiem przesłanek za jest bardzo wiele w mniemaniu moim i moich znajomych.
Wśród naszego grona przeważa zdanie o braku jakiekolwiek przyszłości i perspektyw na normalny rozwój osoby mającej jakiekolwiek ambicje i chęć samorealizacji,w życiu osobistym i prywatnym.Pokutóje mentalność jakoby było fajnie.Tymczasem pora zderzyć się z niewygodnymi faktami np: zastraszający exodus mieszkańców w ostatnich 5 latach.Dodać można z czystym sumieniem katastrofalny stan infrastruktury drogowej w "miescie" i powiecie.Brak scieżek rowerowych.Od lat brakuje także w mieście kontenerów na odpady kolorowe.Takich przykładów "popychających" do ucieczki z tego chorego środowiska można byłoby mnożyć.jednak niewiem czy jest w tym sens.
Lepiej podyskutować o sprawdzonych miastach,regionach,krajach w których można się osiedlić już na stałe.Porzucając ten nieudolny,biedny,zacofany i nieprzyjemny punkt na mapie.
Dlaczego skłaniam się do napisania tego tematu? Poniewaz własnie mija miesiąc od mojego wyjazdu.i przyznam z czystym sumieniem,że nie żuciłem kamieniem w tablice z nazwą miasta przeklinając to miejsce.Dlaczego tego nie zrobiłem? Poniewaz niemiałem juz czasu.
Wyprowadziłem się z tesknotą na pomorze zachodnie.Tutaj w tych stronach za którymi było mi bardzo tęskno.Przywitali mnie ludzi mi przyjaźni i mili.tutaj wogle jest jakoś łatwiej i przyjemniej.
Zachęcam Państwa do opisywania swoich chęci.W którą stronę chcielibyscie wyjechać z tego miejsca w którym teraz jestescie.Uważam iż jest to temat jak najbardziej odpowiedni dla opustoszałego już plebsostawu.Jak i w dobie otwartych granic i łatwej migracji temat bardzo aktualny.
Przepraszam za błędy ortograficzne spowodowane moją dysortografią.

kacperro
Kontaktowanie:

Re: Jak wyjechać z Przygłupiegostawu ...

Postautor: kacperro » śr sie 24, 2016 9:18 pm

Eh, takie gadanie i narzekanie. Jak człowiek jest zaradny to sobie poradzi i w Krasnymstawie i znajdzie tu spokój i pieniądze.

Wróć do „KRASNYSTAW - Nasze miasto”